Zákaznický klub

Nákupy u nás se vyplatí!

Díky našemu věrnostnímu programu získává každý náš registrovaný zákazník SLEVU NA VŠECHNY NÁKUPY. Staňte se naším pravidelným odběratelem a užívejte si slevy také vy!

Věrnostní program je určen všem registrovaným zákazníkům našeho e-shopu i kamenné prodejny. Věrným zákazníkům Coolkid poskytujeme ty nejlepší služby a atraktivní podmínky pro nakupování, neboť jsou nejcennější klientelou, jakou si může každý obchod přát – a my dobře víme, že je potřeba si je hýčkat.

Rozhodli jsme se jít co nejjednodušší cestou a nezatěžovat vás složitými výpočty typu „kolik procent slevy získám za takový a makový nákup“; místo toho jsme zvolili jasný a přehledný systém: každý registrovaný zákazník v našem e-shopu může při jakémkoli nákupu (pokud je zrovna přihlášen pod svým účtem) sbírat bonusové body na svůj účet.

Jeden bonus se na váš účet přičte za každých 50 Kč, které u nás (on-line či v kamenné prodejně) utratíte. Každý přičtený bonus vám při každém dalším nákupu ušetří 1 Kč. To znamená, že 1 bonus má hodnotu 1 Kč, která se – pokud budete chtít – odečte z vašeho dalšího nákupu.

Do celkové částky nákupu se započítává i doprava, pokud ji zákazník hradí.
Nezanedbatelná výhoda uplatňování věrnostních bonusů spočívá v tom, že se vztahují na všechny druhy zboží, tedy i na již zlevněné zboží v akci!!! Všechny naše slevové akce (např. Nákupy s Maminkou), kdy je potřeba zadat slevový kód pro uplatnění slevy, se vždy vztahují pouze na nezlevněné zboží.

Body se přičtou na váš účet vždy po provedení platby a odbavení objednávky (u platby dobírkou s PPL to může trvat několik dní). Kdykoli si můžete ověřit aktuální počet bonusů na vašem účtu. Stačí se jen přihlásit k vašemu účtu a prohlédnout si příslušný záznam o stavu bonusů. Bonusy se vám mohou přičíst, i když budete nakupovat fyzicky v naší Coolkid prodejně. Při platbě jen nahlásíte, že jste registrovaný zákazník a chcete si nechat přičíst bonusy na váš účet.

Jakýmsi bonusem k bonusu je automatické připsání 10 bonusových bodů ihned při registraci, které můžete uplatnit již při první objednávce.
Pro registrované zákazníky sbírající bonusy máme několik speciálních sezonních akcí, jako je např. jednorázové automatické připsání určitého počtu bonusů k jejich účtu. Budeme vám také zasílat speciální slevové akce, a to jen pro vás – registrované zákazníky. Zkrátka budeme se snažit dělat vám radost a nadělovat dárečky celoročně, nejen na Vánoce.

Příklad, jak to konkrétně funguje a kolik bonusů dostanu:
Mám účet na www.coolkid.cz a nakoupím za celkových 1.320 Kč. Tím získám 26 bodů (1320/50=26,4) tedy slevu 26 Kč na svůj další nákup. Těchto 26 Kč činí z celkové utracené částky 1320 Kč necelá 2 %.
Pokud příště nakupuji např. za 659 Kč, mohu si (pokud to na konci nákupu potvrdím) nechat odečíst 26 bonusů (= 26 Kč), které mám aktuálně na účtu a místo 659 Kč budu platit 633 Kč, za které se mi přičtou další bonusy na účet (tentokrát se přičte 13 bonusů = odečet 13 Kč z dalšího nákupu).
Čerpání bonusů mohu ale také odmítnout a schovat si je na další nákup.

Jak uplatním bonusové (věrnostní body) při nákupu?
V závěrečné fázi on-line nákupu, konkrétně při kroku, kdy si volím způsob platby, stačí jen zaškrtnout okénko „použít mé věrnostní body“. Aktuální bonusy mně budou v daném nákupu odečteny. V závěrečné rekapitulaci před potvrzením nákupu pak jasně uvidím odečtené bonusy resp. částku, kterou mi ihned ušetřily.
pic

Jak mohu začít sbírat bonusové body?
Program platí jen pro registrované zákazníky, kteří mají na Coolkid.cz svůj účet. Pokud tedy nejsem registrovaným zákazníkem našeho obchodu, je potřeba se zaregistrovat na: http://www.coolkid.cz/account.aspx