O Coolkid


Filozofie Coolkid: Kvalita do každého počasí, design pro každý den.

O nás:
Výdejna a e-shop Coolkid (www.coolkid.cz) představuje nejširší nabídku skandinávské módy pro děti od 0 do 12 let v České republice. Důvod, proč jsme se zakoukali do skandinávských značek, byl prostý: kvalita a design. Chtěli jsme pro český trh objevit něco nápaditého a neokoukaného s nejvyšší možnou kvalitou materiálu a zhotovení a – aby toho nebylo málo – to vše ještě podtrhnout výrobou šetrnou k životnímu prostředí. A našli jsme to ve Skandinávii!
Při teplotách a počasí, které tam panuje, Skandinávci prostě musejí rozumět materiálům a vědět, jak si barvami a pestrým designem zpříjemnit nepříznivé počasí. Značky, které v ČR zastupujeme, jsou u nás zcela nové, ale v zemích svého původu si již získaly renomé a zákazníky právě pro svůj styl a kvalitu.
Nabídka Coolkid zahrnuje dětské prádlo, oblečení a doplňky pro každý den (zn. Me Too, Maxomorra, Minymo) i do společnosti (zn. Jocko), pro všechny druhy počasí (Minymo, CeLaVi) a outdoorové aktivity (Mikk-line, Minymo, CeLaVi), pro nejmenší (Pippi, Me Too) i pro puberťáky (Ketch, Next Level). Výrobci pracují s materiály od populární bio bavlny a merino vlny až po méně obvyklou přírodní gumu a vůbec poprvé se na českém trhu objevují i dětské neoprenové boty.
Značky, které nás zaujaly, rozhodně myslí na potřeby a pohodlí svých dětských zákazníků a stylem a pestrostí zůstávají blízké jejich hravé povaze. Je skvělé, když se může z malé dračice, která přes den prolézá louže a šplhá po stromech, stát večer v divadelní lóži malá princezna. A z malého rošťáka, který po škole prohání kolo a brusle, se na rodinné oslavě vyklube malý gentleman. Funkčnost, kvalita a bezpečí může jít ruku v ruce s veselým a zajímavým designem. Je radost prodávat takové oblečení. Je příjemné vědět, že člověk nemusí být milionář, aby to svým dětem mohl dopřát.

Komu je obchod určen
Při pečlivém výběru dodavatelů dětského oblečení jsme měli na mysli hlavně aktivní děti a jejich rodiče. Rodiny, které chtějí být aktivní bez ohledu na počasí a roční období a kromě komfortu a bezpečí chtějí u svých dětí rozvíjet i vkus a pestrost. Myslet na styl a estetiku v oblékání již u batolat a malých dětí rozhodně neznamená oblékat je jako Barbíny a Keny. Nepodceňujme všestrannou vnímavost dětí. Jsou schopny velmi dobře vnímat barvy, vzory a materiál. A určitě na ně, byť i jen podvědomě, reagují. Děti by měly být veselé a stejně tak jejich rodiče. Když nic jiného, tak holiny se slony Vám náladu rozhodně nezkazí.
Důležité je pro nás bezpečí a komfort dětí. Snažíme se plně vyjít vstříc očekávání rodičů, kteří od kvalitního oblečení právem očekávají, že jejich děti budou v zimě v suchu a teple a v letním dni se nevrátí z výletu přehřáté a s potničkami. Materiály jako bio bavlna, merino vlna, softshell, fleece, přírodní guma nebo neopren jsou zárukou maximální ochrany a šetrnosti k dětské pokožce.
Značka Eko-Tech 100 u většiny produktů značek CeLaVi a Pippi je navíc zárukou, že výrobky jsou vyráběny s důrazem na nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí.

E-shop:

Telefon: 222 126 107
e-mail:  shop@coolkid.cz
web: www.coolkid.cz


Výdejna zboží z e-shopu:

Fine Tech s.r.o.
Branická 140/514
147 00, Praha 4
Telefon: 222 126 107
e-mail:  shop@coolkid.cz  

Otevírací doba:

PO: po předchozí domluvě
ÚT: po předchozí domluvě
ST: po předchozí domluvě
ČT: po předchozí domluvě
PÁ: po předchozí domluvě

Najdete nás ZDE.Kontakt - provozovatel:

Fine Tech s.r.o. - logo

Fine Tech s.r.o.
Branická 140/514
147 00, Praha 4
IČO: 27412512
DIČ: CZ27412512

  

e-mail: info@coolkid.cz
web: www.coolkid.cz